Diagnostika

 • Tipptasemel diagnostikateenus

 • MAN’i ja Neoplan’i eksperdid

 • TEXA uusimad diagnostikaseadmed

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Tipptasemel diagnostikateenus

  Meie diagnostikateenus hõlmab kõiki veo- ja tarbesõidukeid, bussisid kui ka haagiseid. Olgu tegemist väikeste kaubikute või suurte veoautodega, meie professionaalne meeskond on valmis lahendama erinevaid diagnostikaprobleeme, et tagada teie sõidukite sujuv ja tõrgeteta toimimine.

  Olles spetsialiseerunud erinevatele sõidukiklassidele, mõistame nende unikaalseid vajadusi ning suudame pakkuda kohandatud lahendusi, mis vastavad sõiduki vajadustele. Teie sõidukite turvalisus ja efektiivsus on prioriteet ning meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku diagnostikateenust, mis tagab teie sõidukite jätkusuutliku toimimise igal teekonnal.

  MAN & Neoplan eksperdid

  MAN ja Neoplan kaubamärgi juures omame kõiki tehase poolt toetavaid seadmeid ning tarkvara.

  Meil on kõik vajalik MAN ja Neoplan sõidukite diagnostikaks ja hoolduseks. Tänu sellele saame pakkuda tipptasemel teenust, mis tagab teie sõidukite usaldusväärse toimimise.

  Texa Diagnostikaseadmed

  Teiste brändide korral kasutame TEXA viimast diagnostikaseadet koos programmeerimisvõimalusega. See võimaldab meil pakkuda kõrgetasemelist teenust ja lahendada erinevate sõidukite diagnostikaprobleeme tõhusalt ja täpselt.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ