Hooldus ja remont

 • Teie sõiduki parim teenindus

 • Eksperthinnangud ja töökoda

 • Kiire ja usaldusväärne teenindus

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Teie sõiduki parim teenindus

  Meie pakutav veo- ja tarbesõidukite hooldus ja remont tagavad teie sõiduki pikaajalise toimivuse ja vastupidavuse. Kasutades professionaalseid meetodeid ja kvaliteetseid varuosi, teostame põhjalikke hooldus- ja remonditöid, mis tagavad Teie sõiduki jätkusuutlikuse.

  Eksperthinnangud ja töökoda

  Meie kogenud meeskond pakub teile professionaalset nõustamist ja eksperthinnanguid teie sõiduki seisukorra kohta. Lisaks sellele on meie ruumikas töökoda, mis hõlmab ligikaudu 1000 ruutmeetri, varustatud kõigi vajalike eritööriistadega, võimaldades meil teha hooldus- ja remonttöid igasuguse keerukusega sõidukitele.

  Kiire ja usaldusväärne teenindus

  Teie sõiduki hooldus ja remont on meie prioriteet. Pakume kiiret ja usaldusväärset teenindust, mis tagab teie sõiduki kiire tagasituleku teele. Teie mugavus ja sõiduki ohutus on meie jaoks esmatähtis.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ