Garantiitööd

 • Kindel garantii teostatud töödele ja varuosadele

 • Üle Euroopaline garantiiremont MAN ja Neoplan sõidukitele
 • Rahulolu garanteeritud

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Kindel garantii teostatud töödele ja varuosadele

  Meiega saad kindlustunde, et Teie sõiduk on kaitstud usaldusväärse garantii all. Meie kvaliteetne tagatis hõlmab kõiki tööle ja paigaldatud varuosasid, tagades rahuliku meele ja muretu sõidukogemuse. Usume, et Teie sõiduki heaolu peab olema meie peamine prioriteet, seega pakume garantiid, mis katab erinevaid olukordi ja vajadusi.

  Üle Euroopaline garantiiremont MAN ja Neoplan sõidukitele

  Sinu sõiduki jätkusuutlikus ja turvalisus on meie prioriteet. Lisaks kohalikule garantiiteenusele pakume üle Euroopalist garantiiremonti kõigile MAN või Neoplan kaubamärgiga sõidukitele. See annab Teile kindlustunde, et olenemata sõidu sihtkohast, saad vajadusel kiire ja professionaalse abi, tagades Teie sõiduki pikaajalise jõudluse ja usaldusväärsuse.

  Rahulolu garanteeritud

  Klientide rahulolu on meile äärmiselt oluline. Seetõttu seisame alati oma garantiikohustuste taga ja pakume Teile tuge kogu sõiduki eluea vältel. Olgu see siis varuosade asendamine või tehniline tugi, võid olla kindel, et oleme alati siin, et Teid aidata.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ