Kahjukäsitlus

 • Kõikehõlmav kahjukäsitlus

 • Koostöö erinevate klindlustusettevõtetega

 • Kahjukäsitluses kliendikeskne teenindus

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Kõikehõlmav kahjukäsitlus

  Oleme Lõuna-Eesti kõige uuem ja suurem universaaltöökoda, pakkudes kahjukäsitlust veokitele, bussidele, haagistele ja tarbesõidukitele. Pakume kiiret ja tõhusat teenust, et saaksite oma sõiduki võimalikult kiiresti tagasi teele.

  Koostöö erinevate kindlustusettevõtetega

  Teeme tihedat koostööd mitmete kindlustusettevõtetega, et tagada Teile parimad võimalikud tingimused kahjuavalduse täitmiseks. Meie kogenud spetsialistid täidavad kahjuavalduse, teevad pildid ja koostavad kalkulatsiooni, kõik ühest kohast ja Teie jaoks mugavalt. Pole vaja muretseda – me hoolitseme kõige eest!

  Kahjukäsitluses kliendikeskne teenindus

  Meie eesmärk on pakkuda parimat klienditeenindust kogu kahjukäsitluse protsessi vältel. Meie meeskond on alati valmis Teid aitama ja tagama, et kogemus meiega oleks sujuv ja meeldiv.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ