Varuosade müük

 • Originaal- ja B-varuosad erinevatele markidele

 • Konkurentsivõimeline hind ja kõrge kvaliteet

 • Kohapeal olemas lai valik MAN sõidukite originaalvaruosi

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Originaal- ja B-varuosad erinevatele markidele

  Pakume laia valikut nii originaal- kui ka B-varuosi erinevatele sõidukimarkidele. Meie valik hõlmab MAN sõidukite originaalvaruosi, mis on saadaval kohapeal. Oleme pühendunud pakkuma klientidele parimaid võimalikke varuosi, et tagada Teie sõiduki sujuv ja pikaajaline toimimine.

  Konkurentsivõimeline hind ja kõrge kvaliteet

  Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult kvaliteetseid varuosi, vaid ka konkurentsivõimelist hind. Teame, kui oluline on säilitada Teie sõiduki jõudlus ja usaldusväärne toimimine, seetõttu pakume varuosi, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Olgu see siis originaalne osa või kvaliteetne B-varuosa, meilt saate parima hinna ja kvaliteedi suhte.

  Kohapeal olemas lai valik MAN sõidukite originaalvaruosi

  Meie laos on rikkalik valik MAN sõidukite originaalvaruosi, mis on saadaval kohapeal. Olenemata sellest, millist osa Te vajate, võite loota meie meeskonnale, kes leivad Teile parima lahenduse.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ