Keevitus

 • Kõrgtasemeline keevitusteenus

 • Alumiiniumi keevitamine

 • Paindlik hinnastus

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Kõrgtasemeline keevitusteenus

  Veokikeskus pakub kvaliteetset keevitusteenust. Meie meeskond omab pikaajalist kogemust, mis tagab kvaliteetse ja vastupidava keevitustöö igal korral.

  Alumiiniumi keevitamine

  Meie oskuslikud keevitajad suudavad käsitleda erinevaid materjale. Alumiiniumi keevitamine nõuab erilist täpsust ja oskust ning meie meeskond on selle valdkonna eksperdid.

  Paindlik hinnastus

  Meie keevitusteenuse hind sõltub tööde mahust ja keerukusest, kuid pakume õiglast ja läbipaistvat hinnakujundust. Konkurentsivõimeline tunnihind tagab, et saate makstud hinna eest parima teenuse.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ