Kere- ja värvitööd

 • Kvaliteetsed kere-ja värvitööd

 • Personaalne teenindus Teie sõiduki vajadustele

 • Usaldusväärne partner avariijärgses remondis

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Kvaliteetsed kere-ja värvitööd

  Veokikeskus pakub kere- ja värvitöid, mis taastavad Teie sõiduki väljanägemise esialgse hiilguses. Meie spetsialistid tegelevad kõikide kriimustuste, mõlkide ja värvikahjustustega.

  Personaalne teenindus Teie sõiduki vajadustele

  Meie mõistame, et iga sõiduk on erinev. Seetõttu pakume teenindust, mis vastab täpselt Teie sõiduki vajadustele. Olgu tegemist väikese parandusega või ulatusliku värvitööga.

  Usaldusväärne partner avariijärgses remondis

  Olles Lõuna-Eesti kõige uuem ja suurem universaaltöökoda veokitele, bussidele, haagistele ja tarbesõidukitele, on Veokikeskus Teie usaldusväärne partner avariijärgses remondis. Meie kogenud meeskond tagab, et sõiduk on usaldusväärselt hooldatud ja valmis naasma teele.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ