Tutvustus

Veokikeskus on Lõuna-Eestis, Tartu külje all asuv ettevõte, kus pakume kvaliteetset ja usaldusväärset remonditeenust veokitele ja haagistele. Meie eesmärgiks on pakkuda pikaajalist lahendust, mis tagab teie sõidukite sujuva toimimise ja ohutuse.

Avastage meie lugu: pärast põhjalikku projekteerimisprotsessi 2017. aastal ning edukat ehitusperioodi 2018. aasta suvel ja sügisel, avasime 2018. aasta detsembris uue hoolduskeskuse uksed oma esimestele klientidele. Oleme uhked selle üle, et oleme MAN Truck & Bus AG Eesti importööri Keil M.A. OÜ volitatud teeninduspartner, kes täidab järelteeninduse kohustusi ning lahendab garantiiküsimusi Lõuna-Eestis. Lisaks sellele soovime ennast positsioneerida universaaltöökojana, mis teenindab mitmesuguste raskeveokite, haagiste ja tarbesõidukite tootjate toodangut.

Meie hoone vastab MAN Truck & Bus AG A-kategooria töökoja nõuetele ning pakub ligikaudu 1000 m² põrandapinda, mida saab otstarbekalt kasutada hoolduse ja remondi korraldamiseks. Lisaks on meil suur laoruum ning avarad büroo- ja olmeruumid, tagades meie klientidele mugava ja professionaalse teeninduse.

Koostöös meie partneriga E-Tehno OÜ pakume samas hoones tehnoülevaatuse võimalust nii sõiduautodele kui ka raskeveokitele.

Ootame teid külastama meie keskust ning usaldama meie professionaalset meeskonda oma sõidukite hoolduse ja remondi osas.

0

RAHULOLEVAT KLIENTI

0

AASTAT KOGEMUST

0

OMA ALA SPETSIALISTI

Kliendid ja koostööpartnerid