Sillastend

 • Täpne sillareguleering Teie sõidukile

 • Vajaminev tehnika erinevatele sõidukitele

 • Usaldusväärne partner Teie sõiduki hoolduses

Lahendus on ühe kirja kaugusel!

Kirjuta meile enda probleemist ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.
Kiiremate probleemide korral ootame Teie kõnet numbrile:

+372 730 7700

  Täpne sillareguleering Teie sõidukile

  Iga sõiduk vajab täpset ja korrapärast sillareguleeringut, et tagada optimaalne jõudlus ja ohutus teel. Meie sillastendi seadmed tagavad täpse seadistamise vastavalt Teie sõidukile. Kasutades meie teenust, saad olla kindel, et Teie sõiduk sõidab alati sirgelt ja stabiilselt.

  Vajaminev tehnika erinevatele sõidukitele

  Oleme varustatud tehnikaga teostamaks sillareguleeringut bussidele, veoautodele ja nende haagistele, sõltumata siladade arvust. Olgu Teie sõiduk suur või väike, leiame alati lahenduse, mis vastab täpselt sõiduki vajadustele. Ära lase ebakorrapärasel sillareguleeringul takistada Teie sõiduki parimat jõudlust.

  Usaldusväärne partner Teie sõiduki hoolduses

  Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult kvaliteetset teenust, vaid ka usaldusväärset partnerlust Teie sõiduki hoolduses. Meie ekspertidest koosnev meeskond tagab, et sõiduk saab parima võimaliku hoolduse ja reguleeringu, mis tagab sujuva sõidukogemuse igal teekonnal.

  Rahulolevad partnerid

  Loe, mis on meie partneritel öelda:

  “Bussiettevõttena on meil tõsiselt hea meel, et olenemata oma nimest on Veokikeskus nende esimeste kuudega ennast tõestanud ka kiire nin usaldusväärse busside hoolduse ja remonditeenuse pakkujana.”

  Üllar Kaljuste, SEBE AS

  “Keil M.A. OÜ kui MAN Truck & Bus Eesti importöör näeb selles, et Veokikeskus OÜ on lisandunud meie volitatud service-partnerite hulka, positiivset mõju just oma Lõuna-Eesti klientidele, sest Veokikeskusel on piisavalt hea ettevalmistus nii oskuste, kogemuste kui ka seadmete osas selleks, et tagada kvaliteetne remonditeenus MAN sõidukitele nii garantiiperioodil kui ka peale selle lõppu.”

  Andres Mängel, Keil M.A. OÜ